Purity vision bambucké maslo 200 ml

Kód: 3462
Vegan
Neohodnotené
€12
Skladom

PURITY VISION Prémiové Bio Bambucké maslo.Na tvár, telo aj vlasy. Vhodné aj ako výživný balzam na vlasy, na regeneráciu pokožky, na upokojenie podráždenej pokožky, na podporu hojenia. 
Nerafinované a 100% čistej - Hýčkajúce starostlivosti prírody
Univerzálne vysoko vyživujúce a ošetrujúce maslo plné vitamínov a minerálov. Pre všetky typy pokožky. 

Detailné informácie

Podrobný popis

PURITY VISION Prémiové Bio Bambucké maslo.Na tvár, telo aj vlasy. Vhodné aj ako výživný balzam na vlasy, na regeneráciu pokožky, na upokojenie podráždenej pokožky, na podporu hojenia. 
Nerafinované a 100% čistej - Hýčkajúce starostlivosti prírody
Univerzálne vysoko vyživujúce a ošetrujúce maslo plné vitamínov a minerálov. Pre všetky typy pokožky. 

 - Pre mužov, ženy aj deti.

- Pre všetky typy pleti.
- Obsahuje všetky esenciálne vitamíny a minerály pre ideálnu starostlivosť o pleť.
- Regeneruje, hydratuje a vyživuje.
- Ideálny pomocník na suché pery aj pokožku, na drobné ranky aj popáleniny.
- Rýchlo sa vstrebáva a upokojuje. Má antibakteriálne vlastnosti.

Bio Bambucké maslo predstavuje najčistejší podobu bambuckého masla na medzinárodnom trhu. Bambucké maslo Purity Vision je 100% bio, nerafinované a 100% čisté. Má úžasnú krémovú konzistenciu, ktorá sa ľahko nanáša a príjemnú orieškovú vôňu. Ako skoro jediné Bambuckémaslo na trhu pochádza z východnej Afriky z menej známeho a horšie dostupného druhu stromu karité (VitellariaNilotica), ktoré sa chváli vyšším obsahom prospešných látok, ako bambucké maslo bežne dostupné zo západnej Afriky. Na výrobe Bambuckého maslo sa podieľa miestni poľnohospodári aj so svojimi rodinami v duchu Fair Trade principů.Pěstování stromov karité aj samotná výroba bambuckého masla je koncipovaná tak, aby priaznivo ovplyvňovala prirodzené biorytmy miestnej fauny a flóry a nezaťažovala životné prostredie.

Malý zázrak, ktorý zvládne každú situáciu
Pre svoje všestranné použitie sa Bambucké maslo takmer hneď stane nevyhnutnou súčasťou vašej kozmetickej výbavy. Ocenia ho celá rodina: dá sa použiť na ošetrenie vlasov, tváre i celého tela; poskytuje úľavu suchej pleti i pokožke trpiacej celým radom menej závažných kožných problémov; hydratuje a zjemňuje; využijete ho k masážam, ako upokojujúci emulziu po holení alebo ako účinnú úľavu na zaparený zadoček vášho bábätka. Bambucké maslo navyše pomáha aktivovať tvorbu kolagénu, vďaka tomu je neoceniteľným pomocníkom v boji proti predčasnému starnutiu pleti. Hojivé a protizápalové vlastnosti robia z bambuckého masla prírodný liek na drobné ranky, popáleniny, rozpukaná kožu, popraskanú a zrohovatenú kožu na pätách, uštipnutia hmyzom, bolesť svalov, rôzne druhy kožných ekzémov a alergií, dermatitídu, artritídu, reumatizmus, spálenie od slniečka a ďalšie. Skvelé hydratujúce vlastnosti pomáhajú udržať pleť jemnejšia, hladšia a zdravšie.

 

Rozdiel medzi Východoafrickým a Západoafrickým bambuckým maslom

Sú známe dva druhy bambuckého masla: VitellariaNilotica, ktoré pochádza z Východnej Afriky a VitallariaParadoxa (alebo tiež Butyrospermumparkii) zo Západnej Afriky. Bambucké maslo Nilotica maslo má vyšší obsah kyseliny olejovej (oleín), ktorá obsahuje väčšinu prospešných látok, ktoré sú bambuckému maslu všeobecne pripisované. V porovnaní so svojim západoafrickým náprotivkom je druh Nilotica mäkšia a intenzívnejšie vonia. Rozpúšťa sa pri teplote tela, vďaka čomu sa ľahko a rýchlo vstrebáva do pokožky či vlasov.

Bambucké maslo predstavuje tajomstvo pôvabu najslávnejších krások sveta. Dodnes je nevyhnutnou ingredienciou v kozmetických prípravkoch používaných v luxusných kúpeľoch a skrášľovacích ústavoch pre tých najnáročnejších klienty.I vy teraz môžete na vlastnej koži zakúsiť účinky zázračného elixíru mladosti.
 

Krajina pôvodu: Uganda