Navia Anti-Aging Balíček Starostlivosti o ZRELÚ Pleť 30+

Kód: 3621
Tip Vegan
Neohodnotené
Značka: Navia
€27,50 €6,88 / 1 ks
Skladom

Tvoja pleť stráca pružnosť, je dehydrovaná a objavujú sa vrásky? Aj napriek tomu, že sa objavujú aj v tomto veku pocity suchostirozšírené póry alebo zapálené vyrážky, ide o prejavy, ktoré patria k starnutiu a preto je dôležité vyberať produkty pre zrelú pleť. Tá ma po 30-tke úplne iné špecifiká, na ktoré sme pri tvorbe produktov samozrejme mysleli. V tomto balíčku nájdeš všetko, čo potrebuješ pre kompletnú starostlivosť o tvoju (ne)dokonalú pleť! Vyber si ten správny podľa veku – 30+.  Chceš zlepšiť kvalitu svojej pleti už za 5 minút denne? Začni sa o seba starať viac a venuj svojej pleti pár minút navyše. Náš balíček starostlivosti o pleť ti v tom pomôže. Skombinovali sme set produktov, ktoré sú špeciálne zvolené pre daný typ pleti a pomôžu ti jednoducho a rýchlo vytvoriť a najmä dodržiavať správne návyky pre základnú starostlivosť o pleť. Kompletná starostlivosť o pleť zahŕňa čistenie, tonizáciu a hydratáciu v 3 krokoch + návod, ako na to. Balíček je ideálny aj ako darček.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tvoja pleť stráca pružnosť, je dehydrovaná a objavujú sa vrásky? Aj napriek tomu, že sa objavujú aj v tomto veku pocity suchostirozšírené póry alebo zapálené vyrážky, ide o prejavy, ktoré patria k starnutiu a preto je dôležité vyberať produkty pre zrelú pleť. Tá ma po 30-tke úplne iné špecifiká, na ktoré sme pri tvorbe produktov samozrejme mysleli.

V tomto balíčku nájdeš všetko, čo potrebuješ pre kompletnú starostlivosť o tvoju (ne)dokonalú pleť! Vyber si ten správny podľa veku – 30+. 

Chceš zlepšiť kvalitu svojej pleti už za 5 minút denne? Začni sa o seba starať viac a venuj svojej pleti pár minút navyše. Náš balíček starostlivosti o pleť ti v tom pomôže. 

Skombinovali sme set produktov, ktoré sú špeciálne zvolené pre daný typ pleti a pomôžu ti jednoducho a rýchlo vytvoriť a najmä dodržiavať správne návyky pre základnú starostlivosť o pleť.

Kompletná starostlivosť o pleť zahŕňa čistenie, tonizáciu a hydratáciu v 3 krokoch + návod, ako na to. Balíček je ideálny aj ako darček.

Balíček starostlivosti o Zrelú pleť obsahuje:

    • Osviežujúci čistiaci gél (15 ml) – testovacie nepredajné balenie
    • Organickú vodu Cistus (30 ml) – menšie balenie s rozprašovačom
    • Anti-aging denný krém (15 ml) (podľa typu balíčka) – testovacie nepredajné balenie – Arganový 30+
    • Nočný olivový krém (60 ml) – plné predajné balenie

 

Okrem týchto produktov v ňom nájdeš aj podrobný manuál správnej starostlivosti o tvoju pleť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: