S ohľadom na súčasnú situáciu nie je dočasne možná platba na dobierku pri doručení prostredníctvom kuriérov UPS. Rovnako platby na dobierku obmedzujú viaceré výdajne Zásielkovne. Preto by sme vás chceli poprosiť, aby ste dočasne zvolili spôsob úhrady prevodom na účet alebo platbu kartou. Slovenská pošta zatiaľ doručuje bez výnimiek. Ďakujeme za pochopenie. Krásny deň a ďakujeme, že ste s nami.

Iloveeco bavlnené prateľné odličovacie tampóny 6 ks

Kód: 4125
Tip Vegan
Neohodnotené
Značka: Iloveeco
€9
Skladom

Naše odličovacie tampóny sú perfektným ekologickým, biologicky rozložiteľným produktom a sú pripravené na opakované použitie znova a znova, stovkykrát. GOTS certifikované a vyrobené zo 100% organického materiálu, sú extrémne mäkké a príjemné na dotyk. Sú skutočne veľké na to, aby si poradili s makeupom aj bežnou špinou na pleti a dokonale ju vyčistili. Ich priemer je až 10 cm. Z opačnej strany majú praktické uško, kam si dáte pri odličovaní ruku. Súprava bola špeciálne navrhnutá pre dvojfázové čistenie. 100% bavlnené, trojvrstvové čierne tampóny sú vynikajúce na čistenie náročnejšieho makeupu ako je riasenka, očné tiene, rúž alebo podklad. Biele trojvrstvové  vankúšiky sú vyrobené zo 70% z bambusových vlákien a z 30% z bio-bavlny. Jemne pokožku dočistia, odstraňujú všetky zostávajúce nečistoty a zanechávajú vašu pleť sviežu a žiariacu. Sú mimoriadne jemné a pri čistení šetrné, pokožku nedráždia. Súčasťou je aj praktické vrecko na pranie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Naše odličovacie tampóny sú perfektným ekologickým, biologicky rozložiteľným produktom a sú pripravené na opakované použitie znova a znova, stovkykrát.

GOTS certifikované a vyrobené zo 100% organického materiálu, sú extrémne mäkké a príjemné na dotyk.

skutočne veľké na to, aby si poradili s makeupom aj bežnou špinou na pleti a dokonale ju vyčistili. Ich priemer je až 10 cm.

Z opačnej strany majú praktické uško, kam si dáte pri odličovaní ruku. 

Súprava bola špeciálne navrhnutá pre dvojfázové čistenie

100% bavlnené, trojvrstvové čierne tampóny sú vynikajúce na čistenie náročnejšieho makeupu ako je riasenka, očné tiene, rúž alebo podklad.

Biele trojvrstvové  vankúšiky sú vyrobené zo 70% z bambusových vlákien a z 30% z bio-bavlny. Jemne pokožku dočistia, odstraňujú všetky zostávajúce nečistoty a zanechávajú vašu pleť sviežu a žiariacu. Sú mimoriadne jemné a pri čistení šetrné, pokožku nedráždia. 

Sú vhodné pre akýkoľvek typ pleti a sú ideálne pre každodenné použitie.

Sú dodávané s vysoko kvalitným, dvojito prešívaným bavlneným vrecúškom na pranie.

Jednoducho ich ručne prepláchnite v čistej alebo mydlovej vode a nechajte uschnúť. Aby ste zabránili šíreniu baktrérií, dôkladne ich vyperte v práčke spolu  s vašou bežnou bielizňou pri teplote 30 - max. 40 ° C. Nepoužívajte aviváž. 

Sada obsahuje:

3 ks čiernych odličovacích tampónov

3 ks bielych odličovacích tampónov

praktické sieťované vrecko