Curanatura rodinný bambusový set (4 kefky + stojanček)

Kód: CN05
Vegan
Neohodnotené
Značka: Curanatura
€18,40
Skladom

Chcete tieto úžasné bambusové produky pre celú rodinu? Potom tu máme pre vás výhodný rodinný set. Obsahuje 2 ks bambusovej zubnej kefky BAMBOO pre dospelých, 2 ks bambusovej zubnej kefky Junior pre deti a 1 ks bambusový stojanček na 4 zubné kefky. Všetky produkty sú vyrobené z prírodného bambusu, sú plne ekologicky odbúrateľné a navyše krásne vyzerajú.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete tieto úžasné bambusové produky pre celú rodinu? Potom tu máme pre vás výhodný rodinný set. Obsahuje 2 ks bambusovej zubnej kefky BAMBOO pre dospelých, 2 ks bambusovej zubnej kefky Junior pre deti a 1 ks bambusový stojanček na 4 zubné kefky. Všetky produkty sú vyrobené z prírodného bambusu, sú plne ekologicky odbúrateľné a navyše krásne vyzerajú.

CURANATURA BAMBOO - extra mäkké bambusové štetinky

Táto zubná kefka je vyrobená z bambusu. Rúčka je z tepelne ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom. Štetinky sú vyrobené z extra jemných (extra soft) obnoviteľných biologicky rozložiteľných prírodných vlákien z bambusovej celulózy s hrúbkou 0,13 mm a hustotou 80 štetín na otvor. Vďaka jej mäkkosti je vhodná pre zdravé čistenie zubov a je obzvlášť odporúčaná pre čistenie citlivých zubov a ďasien. Kefka ako celok je bezozvyšku ekologicky kompostovateľná. Neobsahuje prímesi ftalátov ani BPA. Obal je vyrobený z recyklovaného papiera.

Detská kefka CURANATURA JUNIOR - extra jemné bambusové štetinky

Táto detská zubná kefka je vyrobená z bambusu. Štetinky sú mäkké, dorovna zastrihnuté so zaoblenými koncami, ktoré dôkladne vyčistia zúbky aj ďasná. Vyrobené sú z extra jemných (extra soft) biologicky rozložiteľných obnoviteľných prírodných vlákien na báze bambusovej celulózy s hrúbkou 0,13 mm a hustotou 80 štetín na otvor. Rúčka je z tepelne ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom a kefka ako celok je bezozvyšku ekologicky kompostovateľná. Náš výrobok je zdravá voľba, neobsahuje prímesy ftalátov ani Bisfenolu A. Obal je vyrobený z recyklovaného papiera.

Bambusový stojanček na zubné kefky veľký (3-4 kefky)

Vyrobený z prírodného bambusu nádherne doplní vašu kúpeľňu. Je tým správnym miestom na odloženie zubných kefiek. Je plne recyklovateľný, navyše krásne vyzerá.

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné kefky
Záruka: 2 roky