Myslite na Vianoce už teraz

V posledných rokoch sa náš život v mnohých ohľadoch zjednodušuje. Kvôli vianočným darčekom nemusíme behať dlhé hodiny po obchodoch, mrznúť cestou do obchodu a všade narážať do množstva rovnako blúdiacich ľudí a „nasávať vianočnú atmosféru“. Všetko sa to dá vyriešiť z pohodlia domova, zabalený v deke, so šálkou čaju, či vareného vínka v ruke.

Stačí, keď k nám nakuknete, trochu sa porozhliadnete a určite si vyberiete.  Paleta rôznych produktov, ktoré tu nájdete je naozaj široká. Máme pre vás plno krásnych vecí, ktorými určite vykúzlite radosť a úsmev na tvári vašim milovaným osobám. Tak sa poďme pozrieť, čo by to tak mohlo byť.

Keď darček vonia...

Vôňa je pre náš život dôležitá a na Vianoce sme na vône nejako zvlášť naladení. Na našom e-shope nájdete rôzne sójové vonné sviečky s prekrásnymi ovocnými, či bylinkovými vôňami alebo čisté prírodné esenciálne oleje, či namiešané zmesi olejov od výmyslu sveta. V rámci aromaterapie tu nájdete aj špecialitku v podobe difúzerov, či už ako difúzer do auta, alebo ako náramok či náhrdelník.

No a samozrejme, ak hovoríme o voňavých darčekoch, netreba zabudnúť na parfémy. Ak poznáte obľúbenú vônu človeka, ktorého chcete obdarovať, tak parfém môže byť naozaj to pravé orechové pod vianočný stromček. Napríklad s takým parfémom značky Aimee de Mars darujete okrem vône aj kus prírody, osobitosti a luxusu.

Čačky-mačky, maľovačky 

Pokiaľ hľadáte vianočný darček vhodný pre mamu, babku, sestru, či priateľku, dobrým tipom môže byť aj niečo z dekoratívnej kozmetiky. Veď každá žena chce byť zvodná. Krásna paletka očných tieňov, kvalitná špirála, či vyživujúci rúž určite poteší nejednu dámu, ktorá sa chce páčiť.

Máte dcéru, ktorá si skúša lakovať nechty a vás neteší predstava toho, ako jej lak nechty zničí? Tak mám pre vás dobrú správu. Prírodné laky Avril neobsahujú žiadnu zo 7 chemických látok, ktoré najviac ničia naše nechty (parabény, ftaláty, toluén, xylén, gáfor, formaldehyd, živice). Preto sú pre nechty oveľa šetrnejšie a neničia ich ani pri častom používaní. A na výber máte od klasických odtieňov až po odtiene veľmi veselé a svieže.

Krásna a zdravá pleť

Základom našej krásy ale nie je make-up ale zdravá pleť. Preto môže byť skvelým darčekom kvalitný pleťový krém, olej alebo sérum. Je to darček, z ktorého má obdarovaná dáma radosť ešte veľmi dlho po Vianociach a bude na vás spomínať každý večer alebo ráno pri používaní krému alebo séra. A ak takýmto spôsobom darujete vyživenie, ozdravenie, prípadne omladenie pokožky, tak to bude určite super darček.

A môže ísť kľudne o pokožku celého tela, pretože krásny darček môže byť aj kvalitný prírodný sprchový gél, mydielko, či pleťové mlieko. A napríklad také mydielka majú aj veľmi milé balenie, ktoré zaujme už na prvý pohľad.

Koruna krásy

Ak hovoríme o krásnom vzhľade, tak nemôžeme zabudnúť na vlasy. U nás nájdete pre vlasy všetko možné. Čisté, prírodné a vyživujúce šampóny, kondicionéry alebo rôznu doplnkovú starostlivosť o vlasy.

Prípadne ak vaša priateľka, mama, sestra už dlhšie uvažuje o prírodnom farbení vlasov a nevie sa odhodlať, môžete ju vianočným darčekom jemne postrčiť. Z vlastnej skúsenosti poviem, že ak niekto uvažuje o prírodnom farbení vlasov a chce vyskúšať hennu, tak značka Voono je to najlepšie, čo som na Slovenskom a Českom trhu našla.

Verím, že ste sa inšpirovali pri výbere darčeka pre svojich blízkych. A tiež verím, že keď si vyberiete vianočný darček z nášho e-shopu, že budú vaši blízky veľmi veľmi spokojní a možno si vyberiete aj niečo pre seba a spravíte si malé Vianoce už teraz. 

Pripravila Danka Fajerová

info@bioparfemka.sk