S ohľadom na súčasnú situáciu nie je dočasne možná platba na dobierku pri doručení prostredníctvom kuriérov UPS. Rovnako platby na dobierku obmedzujú viaceré výdajne Zásielkovne. Preto by sme vás chceli poprosiť, aby ste dočasne zvolili spôsob úhrady prevodom na účet alebo platbu kartou. Slovenská pošta zatiaľ doručuje bez výnimiek. Ďakujeme za pochopenie. Krásny deň a ďakujeme, že ste s nami.

Aimee de Mars Eau 21, unisex, EDP roll-on 10 ml

Kód: 44010012
Vegan
1 hodnotenie
Značka: Aimee de Mars
€20
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Francúzska ručne plnená vegan EDP z línie dary prírody. Aromatická a jemne citrusová unisex vôňa, v ktorej nájdete šťavnatý citrón, bazalku a mätu doplnenú o aromatický jazmín, tóny sviežej morskej vody. Vôňa je uzemnená tónmi santalového a cédrového dreva spolu s dubovým machom. Nezameniteľná a úžasná kompozícia z prírody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Energia jari v St. Genulph, jedného z najobľúbenejších miest Valerie bolo inšpiráciou na vytvorenie tohto vodného parfumu. Životodárna voda sa prediera cez korene rastlín, osvieži stonky a lista rastlín a to všetko stihne skôr, ako sa dostane do pokojného rybníka obklopeného drevom a machom.

Energia St Genulph jari, jeden z mojich obľúbených detských miest, ma inšpirovalo k vytvoreniu tohto vodného vôňu.

Tento zdroj života rázy cez korene, zdvihne každú stopu na ceste predtým, než prúdi do pokojnej rybníka, obklopený dreva a machu.

Morská sviežosť je umocnená bazalkou  a mätou, vôňa je vyvážená citrusovými tónmi a zjemnená kyticou bielych jemných kvetín.

Urodzený a distingvovaný dubový mach, spolu s rafinovaným cédrovým drevom dodáva tomuto parfumu silný a energický charakter.

Hlava – aromatická citrusová: bergamot, citrón, bazalka, mäta

Srdce – kvetinovo vodné: jazmín, svieže vodné tóny

Základ – vodný: cédrové drevo, dubový mach, santalové drevo, ambrové tóny

Osobnosť

Športová, prirodzená, objaviteľská, cestovateľ

Unisex – vhodný pre ženy aj mužov

Dodatočné parametre

Kategória: Unisex
Záruka: 2 roky
Druh: EDP (parfémovaná voda)
Objem: 50 ml
Pre koho: unisex
Typ vône: svieža / citrusová
Položka bola vypredaná…