Aimee de Mars Belle rose Elixir de Parfum 50 ml

Kód: 4436
Vegan
Neohodnotené
Značka: Aimee de Mars
€76
Skladom

Naša ruža je moderná. Je biela a svieža s jemným nádychom klinčeka. Základom parfumu Belle Rose je prirodzene silná a rafinovaná bulharská ruža. Jeho modernosť pochádza zo santalového dreva v kombinácii s pižmom a heliotropom. Jemná a decentná vôňa damašskej bulharskej ruže doplnená o bergamot, vanilku a heliotrop. Nežná a ženská vôňa. Elixir de Parfum  = Eau de Parfum a malý drahokam. Obsahuje malý ruženín. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Naša ruža je moderná. Je biela a svieža s jemným nádychom klinčeka. Základom parfumu Belle Rose je prirodzene silná a rafinovaná bulharská ruža. Jeho modernosť pochádza zo santalového dreva v kombinácii s pižmom a heliotropom. Jemná a decentná vôňa damašskej bulharskej ruže doplnená o bergamot, vanilku a heliotrop. Nežná a ženská vôňa.

Elixir de Parfum  = Eau de Parfum a malý drahokam. Obsahuje malý ruženín. 

„Som živá pamenitá voda, voňavá rosa. Ružový krištáľový lúč v ríši srdca. Kvet duše, odovzdanie, milujem."

Ruža je synonymom ženskosti a lásky. Je to kvetina Venuše a Márie. Symbolizuje bezpodmienečnú lásku, čistotu a sebapoznanie, ktoré vychádza zo srdca.

Belle Rose je moderná jemne púdrová vôňa.  Táto vôňa je pozvaním na oslavu lásky a vášnivého života. 

Bulharská ruža je pestovaná na úpätí horských štítov a poskytuje najjemnejšiu ružovú vôňu na svete. Jediná kvapka tohto vzácneho oleja je schopná z vône urobiť nezabudnuteľný vnem.

Heliotrop je drobná modrá peruánska kvetina. Je už od dávnych čias označovaná za symbol vernosti a lásky. Je schopný zladiť a harmonizovať vzťahy medzi ľuďmi. Svojou vôňou pripomína horúci čerešňový vanilkový koláč.

Hlava – citrusová: bergamot

Srdce – kvetinové: bulharská ruža, fialka

Základ – púdrový: heliotrop, vanilka, rastlinné pižmo, santalové drevo

Parfum obsahuje malý ruženín. 

Ruženín je kameň lásky a vzťahov. Posilňuje vernosť a pomáha nájsť šťastie v láske.

Grécka legenda hovorí, že ruženín bol stvorený keď Afrodita utekala na pomoc Adonisovi, ktorý bol napadnutý počas vojny Áresom. Vtedy sa Afrodita poranila na ostnatom kre a jej krv zafarbila biely kryštál.

Ruženín v nás svojimi jemnými ružovými tónmi prebúdza cit nežnosti, miernosti, priateľstva a lásky.

Pomáha nesmelým milencom prejaviť svoje pocity a otvára zmyslom všetko krásne, čo ich obklopuje.

Je spájaný so srdcovou čakrou, zvyšuje sebavedomie, lieči bolestivé emocionálne rany a pomáha nám objaviť sebalásku. 

Odstraňuje citové blokády, učí nás odpúšťať sebe a druhým.

Je kameňom umelcov. Oživuje fantáziu a tvorivosť, prehlbuje kreativitu a inšpiráciu.

Umožňuje nám hlbšie prežívanie všetkého krásneho okolo nás. 

Robí nás trpezlivejšími a múdrejšími. 

Ružová je symbolom nehy, jemnosti a láskavého prístupu, romantickej a čistej lásky. Evokuje naivitu a nezrelosť, infantilnosť. Je označovaná ako farba srdca a je jemnejšou verziou červenej. Napomáha uzdravovaniu vzťahov a konfliktov, zahaľuje do harmónie, krásy a lásky. 

 

Osobnosť:

Romantická, citlivá, kreatívna, empatická

Máte tvorivého ducha a rada snívate, ste mimoriadne citlivá a často dôverujete svojej intuícii. Málokedy vás sklame. Ste empatická a viete udržiavať hodnotné a dlhodobé vzťahy. Rada sa obklopujete peknými vecami, máte vkus a dokážete objaviť krásu bežného dňa.  

Belle Rose je ideálna pre ľudí, ktorí hľadajú svoje hlboko ukryté pocity. Upokojuje a otvára srdce, spája vás s tým, čo máte hlboko ukryté vo svojom srdci. 

citlivá - máte schopnosť vycítiť aj nevypovedané. Hlboko prežívate svoje emócie. Dôverujte svojej citlivosti a nebojte sa ju prejaviť. A svoje srdce s radosťou otvárate aj iným.  

empatická -  často sa až príliš zbytočne snažíte vcítiť do iných. Nastavte si hranice, aby ste si na svoje plecia nezobrali príliš veľké bremeno. Ruža vám v tom pomôže. Uvoľňuje a podporuje harmóniu a upokojenie srdca

romantická - ste verná v priateľstve aj v láske. Zbožňujete drobnosti každodenného života, ktoré vytvárajú silné vzťahy a udržiavajú tlejúci plameň našich dní. 

Parfém obsahuje 96% prírodných zložiek, vyrobené v súlade s princípmi Slow cosmetique, vegan a cruelty free. Jadro parfému je tvorené unikátnou zmesou 21 esenciálnych olejov

Maison de Mars vás pozýva objavovať jedinečné  francúzske know-how: L'Aromaparfumerie®. Táto nová a aktívna parfuméria vznikla spojením parfumerie a aromaterapie. Toto unikátne spojenie je doplnené o blahodárne účinky vibrujúcej pramenitej vody sv. Genou.  

 

Zloženie (INCI): Alcohol, aqua, parfum, benzyl salicylate, farnesol, linalool, citronellol, geraniol, eugenol, limonen, benzyl benzoate, coumarin, evernia prunastri. 

* voda zo Saint Genou