S ohľadom na súčasnú situáciu nie je dočasne možná platba na dobierku pri doručení prostredníctvom kuriérov UPS. Rovnako platby na dobierku obmedzujú viaceré výdajne Zásielkovne. Preto by sme vás chceli poprosiť, aby ste dočasne zvolili spôsob úhrady prevodom na účet alebo platbu kartou. Slovenská pošta zatiaľ doručuje bez výnimiek. Ďakujeme za pochopenie. Krásny deň a ďakujeme, že ste s nami.

Aimee de Mars, sójová sviečka, Mythique Iris, 140 g.

Kód: AM3002
Vegan
Neohodnotené
Značka: Aimee de Mars
€20
Skladom

Sviečka zo 100% rastlinného sójového vosku. Obsahuje 21 aktívnych látok. Každá sviečka z kolekcie Aimee de Mars vám umožní vychutnať si silu aktívnych prírodných ingrediencií u vás doma. Úžasná vôňa vám dopraje relax, príjemnú atmosféru a uvoľnenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sviečka zo 100% rastlinného sójového vosku.  Obsahuje 21 aktívnych látok. Každá sviečka z kolekcie Aimee de Mars vám umožní vychutnať si silu aktívnych prírodných ingrediencií u vás doma. Úžasná vôňa vám dopraje relax, príjemnú atmosféru a uvoľnenie.

Vôňa je rovnaká ako parfém s rovnakým menom. Kvetinová, jemne púdrová vôňa, kde hlavnou ingredienciou je omamný a nádherný kosatec, s podtónom citrónu a ylangu, doladená jemne horkými mandľami a sladkastou vanilkou.

Vystačí až na 40 hodín. 

Dodatočné parametre

Kategória: Sójové sviečky, vosky
Záruka: 2 roky